I Don T Know The Reason Why Expansion

b) Figure 1 below shows the average number of jars produced and theaverage costs per week for Relish the Day(before and after the expansionComplete Figure I with the one missing figure.Before expansionAfter expoAverage number of jars made per week120 000200 000Average costs per week$151 200E224 060Average cost per jarE1.26Figure 1c) Outline one reason why the expansion may have led to lower average unit costsfor Relish the Day.